Domov je miesto, kde vždy s radosťou trávime svoj čas. Vraciame sa sem po náročnom dni, s láskou tu trávime čas s milovanými. Estilofina vznikla, aby prinášala do Vašich domovov nádherné zariadenie a doplnky, ktoré ho urobia ešte krajším. Estilofina rozhodne nie je len ďalším obchodom s nábytkom. Sme online obchod, ktorý pre Vás prináša tie najhorúcejšie trendy zo zahraničia.

Veríme, že každý milovník štýlových vecí u nás objaví prvky, ktoré dokonale zútulnia jeho priestor. V našej ponuke objavíte i čalúnený nábytok, ktorý je možné prispôsobiť Vašim individuálnym požiadavkám. Naším hlavným heslom pri výbere produktov, ktoré môžete objaviť na našich internetových stránkach, je kvalita. Kladieme vysoký dôraz na estetickú stránku i na precízne spracovanie.

Rozumieme, že vybrať si produkty online podľa svojich preferencií môže byť naozaj ťažkou úlohou. Sme tu pre Vás a obrátiť sa môžete na nás prostredníctvom zákazníckej linky alebo správy. Náš personál je školený a vždy pripravený podať Vám aktuálne informácie, vypočuť si Vaše poznámky a pomôcť Vám s riešením každej situácie. Chceme, aby ste z nákupu u nás mali radosť a užili si skvelý pocit z krásnych a kvalitných noviniek vo Vašej domácnosti. S našou pomocou dosiahnete sen o štýlovom domove oveľa ľahšie, než ste očakávali.

Nakupovanie na našich stránkach je pohodlné i bezpečné. Vždy sa snažíme priniesť produkty, ktoré spĺňajú len ten najvyšší štandard. Svoje nároky nikdy nepodliezame a vďaka tomuto postoju pre Vás môžeme vybrať krásne kúsky, ktoré si zamilujete. Veríme, že na našich stránkach objavíte nové kúsky v podobe doplnkov i nábytku. Tešíme sa na Vás! 

Prečo nakupovať u nás ?

Kvalita nábytku

Každý z našich kúskov je štýlový, funkčný a trvanlivý, aby ste si mohli vytvoriť dokonalý domov. 

Doručenie zdarma

V Estilofine zabezpečujeme zdarma doručenie na všetok ponúkaný tovar. 

Bezproblémové vrátenie tovaru

V prípade, že nie ste spokojní s produktom, umožňujeme vám bezproblémové vrátenie tovaru. My sa postaráme o rýchle vrátenie peňazí. 

Rýchle riešenie reklamácii

V Estilofine zabezpečujeme rýchle a efektívne riešenie reklamácii. Ak máte akýkoľvek problém s našim tovarom, postaráme sa o neho čo najrýchlejšie a bezproblémovo. 

Zákaznícky servis

Naše zákaznícke tímy sú vždy pripravené zodpovedať otázky, riešiť problémy a pomôcť vám s akýmkoľvek nákupným procesom. 

Spoľahlivá firma

Sme slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu 9 rokov v 3 krajinách. Sme hrdí na to, že sme sa etablovali a získali si dôveru na trhu. 

Novinky každý týždeň

Zaujímame sa o trh a výber nových produktov. Naša ponuka je neustále aktualizovaná, u nás vždy nájdete niečo nové a zaujímavé.  

Nábytok z celého sveta

Snažíme sa vám prinášať široký výber nábytku z rôznych krajín, takže si môžete vybrať z rôznych štýlov a dizajnov, podľa vášmu vkusu a preferencií.